Beata Grundkowska

Licencjat położnictwa
Specjalizacja: Opieka Położnej

Specjalista pielęgniarstwa położniczego i neonatologicznego

Pracuje w zawodzie położnej od 34 lat, a doświadczenie zdobywała na oddziałach Ginekologii, Patologii Ciąży, OIOM, Położniczym i Noworodkowym oraz wiele lat pracy jako Położna Środowiskowo-Rodzinna.

Przez cały okres pracy zawodowej podnosi swoje kwalifikacje co pomaga w budowaniu więzi z pacjentkami a umiejętność udzielania wsparcia i porad związanych z karmieniem piersią , opieki nad dzieckiem , i nowymi wyzwaniami stawianymi przed rodzicami , może znacząco przyczynić się do utrzymania tej więzi i poprawy doświadczenia związanego z opieką nad matką i dzieckiem. Dzięki temu Beata staje się nie tylko osobą świadczącą usługi medyczne, ale także mentorką i partnerką w tej niezwykle ważnej dla kobiet drodze przez macierzyństwo.

Kładzie nacisk na indywidualne podejśćie do pacjentki i jej dziecka. Cechuje ją empatia i troskliwość, oraz sprawia że kobieta czuje się bezpiecznie w najważniejszym okresie swojego życia.

Aktualnie pracuje w Szpitalu „ Ujastek” na Oddziale Położniczo – Noworodkowym oraz jako Położna Środowiskowa.

Jeśli masz pytania, potrzebujesz wsparcia lub chcesz umówić się na konsultację, śmiało możesz liczyć na pomoc Pani Beaty.