dr n.med. Joanna Teler

Doktor nauk medycznych
Specjalizacja: Ginekologia i położnictwo

Jestem absolwentką Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Jagiellońskiego Collegium Medicum w Krakowie. Specjalistką z zakresu położnictwa i ginekologii.

W roku 2018 otrzymałam tytuł doktora nauk medycznych za wyróżnioną pracę, poświęconą czynnikom wpływającym na patogenezę cukrzycy ciążowej. Obecnie jestem trakcie specjalizacji z perinatologii. Pracuję w Szpitalu Ginekologiczno-Położniczym Ujastek na odcinku patologii ciąży oraz konsultuję Pacjentki w Poradni Patologii Ciąży.

Szczególnym zainteresowaniem obejmuję zagadnienia dotyczące prowadzenia ciąż fizjologicznych jak i powikłanych zaburzeniami wzrastania płodu, wadami u płodu, cukrzycą, nadciśnieniem tętniczym, zaburzeniami genetycznymi i innymi patologiami. Zajmuję się również diagnostyką ultrasonograficzną ciąż o nieprawidłowym przebiegu oraz przeprowadzam zabiegi inwazyjne w tym amniopunkcje, biopsje kosmówki. Posiadam Certyfikat Sekcji USG PTG oraz certyfikat FMF uprawniający do wykonywania badań prenatalnych z wyliczeniem ryzyka aberracji chromosomowych u płodu. Udzielam konsultacji w zakresie kwalifikacji do badań inwazyjnych i wyboru nieinwazyjnych testów genetycznych w zależności od sytuacji klinicznej i wyników pozostałych badań prenatalnych.

W pracy zawodowej kieruję się profesjonalizmem i indywidualnym podejściem do moich pacjentek. Bardzo ważne jest dla mnie, aby pacjentki w trakcie konsultacji i badania czuły się komfortowo. Jestem kobietą i doskonale rozumiem, jak ważne jest w czasie wizyty i badania poczucie bezpieczeństwa, intymność i odpowiednia opieka. Aby zapewnić najwyższą jakość usług, kieruję się najnowszymi krajowymi oraz międzynarodowymi rekomendacjami z zakresu położnictwa i ginekologii. Uczestniczę w wielu konferencjach naukowych, poświęconych interesującym mnie zagadnieniom z zakresu mojej specjalizacji. Prywatnie inspirują mnie podróże, dobre kino i ciekawi ludzie.

Świadczone usługi:

  • USG położnicze,
  • USG ginekologiczne,
  • badania prenatalne (USG I, II, III trym),
  • prowadzenie ciąży,
  • badania cytologiczne,
  • pobieranie materiału do badań histopatologicznych,
  • poradnictwo antykonecepcyjne,
  • diagnostyka niepłodności,
  • poradnictwo genetyczne

Rejestracja online:

O zakresie świadczonych usług oraz wykonywanych badań zadecydujesz z lekarzem podczas trwania wizyty. Szczegółowy cennik wykonywanych usług znajduje się poniżej.

Cennik

Konsultacja ginekologiczno-położnicza 350 zł
Konsultacja w zakresie nieinwazyjnych testów genetycznych, diagnostyki inwazyjnej, badań genetycznych 350 zł
Cytologia (na podłożu płynnym LBC lub klasyczna) 100 zł
USG I, II, III 20min 400 zł
USG I, II, III trym ciąża bliźniacza 40min 550 zł
Założenie wkładki Mirena/Keylena (cena wraz z ceną wkładki) 1 400 zł
Założenie wkładki Levosert (cena wraz z ceną wkładki) 1 200 zł
Założenie wkładki niehormonalnej Silvecta (cena wraz z ceną wkładki) 800 zł
Usunięcie wkładki 200 zł
Biopsja endometrium (wraz z badaniem histopatologicznym) 660 zł
Pobranie wycinka do badania histopatoilogicznego (wraz z badaniem histopatologicznym) 660 zł
Monitoring cyklu 200 zł