dr n. med. Karolina Jakubiec-Wiśniewska

dr n. med.
Specjalizacja: Ginekologia i położnictwo

Jest absolwentką Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie, specjalistą w dziedzinie Położnictwa i Ginekologii.

Ukończyła Studia Doktoranckie na Wydziale Lekarskim CM UJ. Uzyskała tytuł doktora nauk medycznych z wyróżnieniem za pracę poświęconą zaburzeniom wzrastania płodu.

Pracuje na Oddziale Patologii Ciąży w Klinice Położnictwa i Perinatologii Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie. Pełniła funkcję Ordynatora Oddziału COVID przy Klinice Położnictwa i Perinatologii. Jest wykładowcą w Uniwersyteckiej Szkole Rodzenia.

Jest nauczycielem akademickim i wykładowcą w Katedrze Ginekologii i Położnictwa CM UJ, prowadzi zajęcia ze studentami na Wydziale Lekarskim CM UJ. Jest także autorką i współautorką prac naukowych.

Uczestniczy w licznych kursach, konferencjach i sympozjach naukowych nieustannie poszerzając swoją wiedzę i podnosząc kwalifikacje zawodowe. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Ginekologów i Położników (PTGiP). Jej zainteresowania oraz praca zawodowa związane są głównie z opieką nad kobietą w ciąży, w tym ciąży wysokiego ryzyka, diagnostyką ultrasonograficzną płodu i narządu rodnego a także codziennymi problemami ginekologicznymi kobiet wraz z poradnictwem antykoncepcyjnym.

Świadczone usługi:

  • USG położnicze,
  • USG ginekologiczne,
  • prowadzenie ciąży,
  • badania cytologiczne,
  • pobieranie materiału do badań histopatologicznych,
  • poradnictwo antnykonecepcyjne,
  • diagnostyka niepłodności

Rejestracja online:

O zakresie świadczonych usług oraz wykonywanych badań zadecydujesz z lekarzem podczas trwania wizyty. Szczegółowy cennik wykonywanych usług znajduje się poniżej.

Cennik

Konsultacja ginekologiczno-położnicza 250 zł
Konsultacja z USG 350 zł
Cytologia (na podłożu płynnym LBC lub klasyczna) 100 zł
Założenie wkładki niehormonalnej Silvecta (cena wraz z ceną wkładki) 800 zł
Założenie wkładki Mirena/Keylena (cena wraz z ceną wkładki) 1 400 zł
Założenie wkładki Levosert (cena wraz z ceną wkładki) 1 200 zł
Usunięcie wkładki 200 zł
Biopsja endometrium (wraz z badaniem histopatologicznym) 660 zł
Pobranie wycinka do badania histopatoilogicznego (wraz z badaniem histopatologicznym) 1 000 zł
Monitoring cyklu 200 zł