lek Joanna Górecka

Lekarz
Specjalizacja: Ginekologia i położnictwo

Od ponad dziesięciu lat jestem pracownikiem Kliniki Położnictwa i Perinatologii Uniwersytetu Jagiellońskiego Collegium Medicum w Krakowie.

Obecnie zajmuje stanowisko specjalisty położnictwa i ginekologii oraz starszego asystenta, pełniąc obowiązki na Bloku Porodowym. Moje doświadczenie zawodowe obejmuje szeroki zakres dziedzin medycyny, z naciskiem na perinatologię, patologię ciąży oraz opiekę nad pacjentkami w ciąży wysokiego ryzyka.

Ukończyłam studia lekarskie w toku anglojęzycznym na Poznań University of Medical Sciences. Wcześniej zdobyłam tytuł Bachelor of Arts w naukach biologicznych na Ohio Wesleyan University w USA. Moje wykształcenie oraz praktyka medyczna w różnych krajach pozwoliły mi posiąść szeroką perspektywę i różnorodne doświadczenia w dziedzinie opieki nad kobietami w okresie ciąży i porodu.

Jestem również aktywnym dydaktykiem, prowadząc seminaria oraz ćwiczenia dla studentów Szkoły Medycznej dla Obcokrajowców Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego. Moje zaangażowanie w kształcenie młodych lekarzy jest widoczne także w roli opiekuna rezydentów od 2019 roku.
Jestem członkiem prestiżowych organizacji medycznych, takich jak International Society of Ultrasound in Obstetric and Gynecology oraz Polskiego Towarzystwo Ginekologów i Położników. Posiadam liczne certyfikaty i certyfikowane kursy w zakresie diagnostyki ultrasonograficznej, w tym USG 3D/4D oraz diagnostyki serca płodu, a także badaniach prenatalnych wszystkich trymestrów ciąży.

Moje zainteresowania zawodowe koncentrują się na badaniach prenatalnych, perinatologii, patologii ciąży oraz ciąży wysokiego ryzyka. Stale rozwijam swoje kompetencje, biorąc udział w konferencjach i szkoleniach dotyczących ultrasonografii oraz ginekologii i położnictwa.
Jestem również aktywna w promocji zdrowia kobiet, uczestnicząc w wywiadach radiowych oraz pisząc artykuły prasowe na tematy związane z zdrowiem kobiet oraz zagadnieniami związanymi z ciążą i położnictwem. Moje międzynarodowe wykształcenie i doświadczenie pozwalają mi spojrzeć na te kwestie z różnych perspektyw i podejść do nich w sposób interdyscyplinarny.

Świadczone usługi:

  • USG położnicze,
  • USG ginekologiczne,
  • badania prenatalne (USG I, II, III trym),
  • prowadzenie ciąży,
  • badania cytologiczne,
  • pobieranie materiału do badań histopatologicznych,
  • poradnictwo antykoncepcyjne,
  • diagnostyka niepłodności,

Rejestracja online:

O zakresie świadczonych usług oraz wykonywanych badań zadecydujesz z lekarzem podczas trwania wizyty. Szczegółowy cennik wykonywanych usług znajduje się poniżej.

Cennik

Konsultacja ginekologiczno-położnicza 250 zł
Konsultacja z USG 350 zł
Wizyta recepturowa 100 zł
Cytologia (na podłożu płynnym LBC lub klasyczna) 100 zł
USG I, II, III 20min 400 zł
USG I, II, III trym ciąża bliźniacza 40min 550 zł
Założenie wkładki Mirena/Keylena (cena wraz z ceną wkładki) 1 400 zł
Założenie wkładki Levosert (cena wraz z ceną wkładki) 1 200 zł
Założenie wkładki niehormonalnej Silvecta (cena wraz z ceną wkładki) 800 zł
Założenie implantu antykoncepcyjnego (implant we własnym zakresie) 600 zł
Usunięcie implantu antykoncepcyjnego 200 zł
Usunięcie wkładki 200 zł
Biopsja endometrium (wraz z badaniem histopatologicznym) 660 zł
Pobranie wycinka do badania histopatoilogicznego (wraz z badaniem histopatologicznym) 1 000 zł
Monitoring cyklu 200 zł