Menu
Rejestracja telefoniczna

8:00-14:30


600 47 37 17

O Centrum
Mama

Tworząc Centrum Mama chcieliśmy stać się lekarzem dla Ciebie i Twoich najbliższych!

Centrum Mama to wielospecjalistyczny ośrodek oferujący opiekę medyczną na najwyższym poziomie dla dzieci, kobiet i mężczyzn.

Naszą kadrę stanowi wysoko wykwalifikowany i doświadczony personel medyczny cieszący się zaufaniem i sympatią pacjentów.

Centrum Mama to miejsce gdzie zaopiekujemy się kobietą na każdym etapie ciąży, od momentu jej planowania aż po trudy pierwszych dni laktacji. Poza okresem ciąży gwarantujemy najwyższej jakości konsultacje ginekologiczne dla kobiet w każdym wieku.

Po narodzinach opieką obejmiemy Twoje dziecko, tak aby w miejscu znanym i przyjaznym zapewnić Ci pomoc, komfort i poczucie bezpieczeństwa. Nasz zespół pediatrów zapewni prawidłowy rozwój twojego dziecka od pierwszych dni życia.

Profesjonalna
diagnostyka obrazowa
Diagnostyka labolatoryjna
i mikrobiologiczna
Diagnostyka i leczenie schorzeń ginekologicznych i endokrynologicznych

Pełna i kompleksowa
opieka medyczna

Oferujemy Państwu możliwość kompleksowej diagnostyki chorób układu moczowo-płciowego nie tylko u kobiet, ale też u mężczyzn. Naszym pacjentom zapewniamy opiekę fizjoterapeuty specajlizujacego się w zaburzeniach urologicznych i uroginekologicznych.

Centrum Mama to ośrodek wielodyscyplinarny, a zaburzenia hormonalne pojawiają się u pacjentów w każdym wieku. Dbając o państwa zdrowie zapewniamy konsultacje i opiekę doświadzconego endokrynologa i diabetologa.

Profesjonalizm i kompleksowość
to nasza specjalność!